Home » , » Tatlı Rüyalar Mesajları

Tatlı Rüyalar Mesajları

Tatlı Rüyalar Mesajları Dünya, Tatlı Bir Mesaj Yazmak İster, Tatlı Rüyalarda Buluşmak Sözleri, Tatlı Rüyalar Sözleri, Tatlı Rüyalarda Buluşmak Dileğiyle, Tatlı Rüyalar.

- Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana Ay kadar büyük yansıyacağım ışığımla aydınlan ve mutlu uyu hayal gözlüm iyi Geceler Tatlı Rüyalar Bitanem…

- Güzel bir gün daha bitti yeni bir güne mutlu huzurlu uyanman dileğiyle iyi geceler tatlı rüyalar.

- Ve… usulca fısıldadı zaman, yat zıbar sabah kalkamıyorsun J

- İyi geceler tatlı rüyalar kalbi güzel insan.

- Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle Mutlu, Tatlı Rüyalar İyi Geceler.

- Bir zamanlar tüm yıldızlar geceden daha karanlıktı. Ta ki gece uyanana kadar. ( Dejan Stajanovic) İyi Geceler Tatlı Rüyalar.

- Geceye dedim ki uzan uzanabildiğin kadar. Şimdi o dolunay uykudadır. ( Şems-i Tebrizi) İyi Geceler Tatlı Rüyalar.

- Gideyim de uyuyor taklidi yapayım bari. Yatağıma yastığıma ayıp olmasın ;) Tatlı rüyalar, İyi Geceler Size.

- “ Sırf birisi “İyi Geceler” demediği için, iyi geçmeyen geceler vardır” (Pablo Neruda) İyi Geceler Tatlı Rüyalar.

- Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun tatlı rüyalar.

- Karanlığın ortaya çıkabilme ihtimalidir. Gün saatlerini bu denli parlak yapan” (Stephen King) İyi Geceler Tatlı Rüyalar.

- Senin kadar tatlı bir rüya görmek için bütün gün uyumak isterim aşkım.

- İyi Geceler bir tanem. En tatlı uykular en güzel rüyalar seninle olsun.   http://www.mesajlarisozleri.com/tatli-ruyalar-mesajlari/

- İyi Geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

- Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

- İyi ki varsın bir tanem rüyaların en güzeli bu gece seninle olsun iyi akşamlar sevgilim seni çok seven aşkın.

- İnsan uyumadan önce ne düşünürse rüyasında onu görürmüş derlerdi de inanmazdım demek ki her gece rüyalarımda seni görmemin nedeni buymuş sende beni düşün uyumadan önce iyi rüyalar aşkın . Rüyalarda buluşmak dileğiyle.

- Birden uyandım doğruldum yatağımda yastığım gözyaşlarımdan sırılsıklam son bir damla gözyaşım ise süzülüyor hala yanaklarımdan, bensiz geçirdiğin son gece olması dileğiyle, iyi akşamlar tatlı rüyalar.

- Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…

- İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni. Beni düşün ki beni göresin rüyanda tatlı rüyalar.

- Seni çok seviyorum, gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur. Seni tüm gece boyunca tatlı rüyalar…

- Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin tatlı rüyalar aşkım.

- Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum. Uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem.

- İyi geceler tatlı rüyalar Rabbim (C.C.) Selamı, sevgisi, muhabbeti, rahmeti cümlemize üzerinde olsun. Gecemiz mübarek olsun. Melekler sizi korusun.

- En tatlı uykular en güzel rayalar sizlerin olsun.

- Sen benim görmek için bakmaya gerek bile duymadığım ezberimsin… İnandığım ilk yürek, ıslandığım ilk yağmursun, Acıyan, Yanlarıma iyi gelen her şeysin iyi geceler meleğim…! Tatlı Rüyalar…!

- Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyalar bahşetsin biriciğim.

- En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Bitanem tatlı uykular.

- Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. Tatlı Rüyalar.

- Sevgi yağmuru olsam yağsam odana. Islatsam seni tektek düşen damlalarımla yavaş yavaş. Rüyalarında aşk seli olup akşam üstüne. Sen rahat uyu bitanem iyi geceler sevgilim.

- İyi uykular tatlı rüyalar sevgilim, rüyanda buluşmak üzere…

1 yorum:

  1. I enjoy the show. I liked the one on fitting garments as I have some fitting problem areas. I also apaetciperd the tips on welt pockets. My mother taught me these many years ago, but some of the tips will help to keep them straight. Thanks for the freebies.

    YanıtlaSil

Sayfa

Google

Html

Bumerang - Yazarkafe

-
Blogger tarafından desteklenmektedir.